سیستم های اطلاعاتی

هر کسب و کاری جهت کنترل و هدایت بهینه نیاز به طراحی سیستم کسب و کار دارند. بهترین راهکار برای استقرار این سیستم ها، سیستم های اطلاعاتی می باشند که در قالب نرم افزارهای کسب و کار و نرم افزارهای تصمیم گیری و بهینه سازی در سازمان ها مستقر می شوند. 

سیستم های اطلاعات مدیریتی

امروزه انواع مختلفی از سیستم های اطلاعاتی به صورت انبوه به فروش می رسند. اما اگر شما نیازمند یک سیستم حرفه ای با طراحی تخصصی و خاص کسب و کار خود هستید، بهترین خدمات مشاوره و طراحی سیستم های خود را از ما بخواهید.

تیم مدیرسان تجربیات زیادی در زمینه طراحی سیستم های مدیریت پروژه، مدیریت هزینه، فروش، فروشگاه آنلاین تخصصی، مدیریت تامین کنندگان، مدیریت خدمات مشتریان، بازرسی آنلاین، صندوق فروشگاهی و غیره دارد.

استقرار سیستم های ERP

شما نباید همیشه چرخ را از ابتدا اختراع کنید. در دنیا شرکت های زیادی هستند که قبل از ما به سیستم های حرفه ای کسب و کار فکر کرده و آن را به محصول تبدیل کرده اند. شما در 70 درصد مواقع می توانید نیازمندی های خود را با این نرم افزارها مرتفع کرده و نیازی به صرف وقت و هزینه بسیار جهت طراحی نرم افزار ندارید.

یکی از همین راهکارها، سیستم SAP ERP است. این سیستم محصول کشور آلمان بوده و به عنوان بزرگترین و بهترین راهکار مدیریت یکپارچه منابع سازمانی شناخته می شود. تیم مدیرسان می تواند شما را در استقرار این سیستم همراهی نماید.

داشبوردهای مدیریتی

داشبوردها ابزارهای مصوری هستند که می توانند اطلاعات کلی و خلاصه ای از کسب و کار را در اختیار مدیر کسب و کار قرار دهد تا فرآیند تصمیم گیری او بهینه باشد. داشبوردها برای استقرار، نیازمند سیستم های پایه است تا بتوانند اطلاعات ریز کسب و کار را از آن دریافت نمایند.

تیم مدیرسان دارای تجربه پیاده سازی و استقرار داشبوردهای مدیریتی در قالب نرم افزارهای SAP Business Warehouse و Tableau است. اگر شما نیاز به دریافت مشاوره در این خصوص دارید، همین الان با ما تماس بگیرید.

خدمات مدیرسان در حوزه سیستم های اطلاعاتی

راه اندازی سیستم های راهبری کسب و کار خود را با اطمینان به مشاوران مدیرسان بسپارید. راه اندازی این سیستم ها نیاز به تخصص های مختلفی از طراحی و تحلیل فرآیندها، تحلیل و پیاده سازی نرم افزارها، استخراج اطلاعات پایه ای، استقرار و آموزش دارد. صاحیان کسب و کار باید بدانند که سیستم های اطلاعاتی مانند مغز متفکر سیستم عمل می کند. بنابراین بهتر است که طراحی این مغز را به افراد متخصص بسپارید.

 

برخی از پروژه های مدیرسان در حوزه سیستم های اطلاعاتی

طراحی، پیاده سازی و استقرار سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با تامین کنندگان شرکت افق کوروش

اطلاعات بیشتر

طراحی، پیاده سازی و استقرار سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با تامین کنندگان شرکت اورست مدرن (جانبو)

طراحی و برنامه نویسی سیستم حسابرسی آنلاین بانک کشاورزی (شرکت خدمات مدیریت بصیراندیش مهر)

راه اندازی سیستم فروش اینترنتی و تبلیغات دیجیتالی شرکت الوباتری

طراحی و استقرار داشبوردهای حوزه منابع انسانی در نرم افزار Tableau و یکپارچه سازی آن با SAP BW

طراحی، پیاده سازی و استقرار گزارش بودجه نقدی در بستر SAP BW

اطلاعات بیشتر