آمادگی آزمون PMP

گواهی نامه PMP معتبرترین مدرک و گواهی حرفه ای مدیریت پروژه در جهان میباشد که توسط موسسه مدیریت پروژه آمریکا PMI به افراد موفق در آزمون آن اعطا می گردد. اولین بار این آزمون در سال ۱۹۸۴ در آمریکا برگزار گردید. امروزه با گذشت بیش از ۳۴ سال این آزمون در بیش از ۱۷۰۰ نقطه جهان و در بیش از ۱۵۰ کشور و به بسیاری از زبانهای زنده دنیا برگزار می گردد. همچنین امروزه بیش از ۷۰۰۰۰۰ نفر در دنیا و نزدیک به هزار نفر در ایران دارای این گواهینامه هستند.

لازم به ذکر است که در بسیاری از کشورهای دنیا داشتن این گواهی نامه جهت استخدام در شرکتهای پروژه محور و حتی تولید محور جهت ترفیع شغلی و در شرایطی حتی استخدام ضروری است. لذا دارندگان این مدرک علاوه بر افزایش دانش و توان مدیریتی خود شانس بسیار بیشتری برای کار در کشورهای مختلف دنیا خواهند داشت.

رویکرد مدیرسان در برگزاری دوره آمادگی آزمون PMP

گروه مدیرسان دوره های آمادگی آزمون PMP را با جمعی از برترین متخصصان این حوزه برگزار می نماید. به طور معمول این دوره در شش روز (۴۸ ساعت) برگزار می گردد. در طول این مدت کلیه شرکت کنندگان بصورت متمرکز بر روی آمادگی جهت آزمون آماده شده و علاوه بر فراگیری مدیریت پروژه بر طبق استاندارد PMBOK با شرکت در آزمونهای آزمایشی به نکات خاص و جزییات آزمون اصلی مسلط می گردند.

در هر جلسه یک حوزه دانشی(از ۱۰ حوزه مدیریت پروژه) به طور کامل آموزش داده می شود و در همان روز آزمون آزمایشی مربوط به همان حوزه از بانک تستهای موسسه PMI (از جنبه درجه سختی و ساختار کاملا شبیه آزمون اصلی) برگزار می گردد. پس از برگزاری آزمون تستها بصورت مشارکتی حل شده و رفع اشکال و بحث و تبادل نظر در خصوص نکات خاص انجام می گیرد تا افراد در همان روز به تسلط کامل بر روی نکات خاص حوزه مورد نظر دست یابند. همچنین در آخرین جلسه آزمون آزمایشی شبیه سازی شده بطور کامل برگزار گشته و تجزیه و تحلیل می گردد.

لازم به ذکر است که این موسسه در راستای ثبت نام درآزمون و ثبت نام در موسسه مدیریت پروژه آمریکا(PMI) در آزمون اصلی و تکمیل اپلیکیشن و ... خدمات کامل و جامعی ارایه می نماید.

ویژگی های خاص و مزایای کلیدی دوره آمادگی ازمون PMP مدیرسان

  • 1- تدوین برنامه مطالعاتی و تست زنی برای شرکت کنندگان
  • 2- ارایه بسته های آموزشی کامل از جمله آزمون آزمایشی-نرم افزار شبیه سازی تستهای PMP با بیش از ۱۰۰۰ تست واقعی-کتابهای مختلف آمادگی آزمون
  • 3- ۱۰ آزمون آنلاین برای آمادگی بیشتر در حوزه های دانشی
  • 4- برگزاری حداقل ۴ آزمون آنلاین شبیه سازی شده کامل
  • 5- مشاوره و ممیزی ثبت نام و حضور در آزمون اصلی
  • 6- همراهی آنلاین و مشاوره تلفنی